Koukněte

dolů, co je u nás nového

6 červen 2022

Velmi děkujeme sponzorům a partnerům za mateřskou školu, děti i rodiče.

20 duben 2022

Zápis probíhá 9. 5. od 9:00-16:00. Sebou si prosím vezměte:

  • Rodný list dítěte
  • Občanský průkaz zákonného zástupce
  • Očkovací průkaz dítěte nebo potrvrzení o řádném očkování

Dokument ke stažení - Informace o zápisu pro rok 2022/23

1 červen 2021

Ve středu 16. 6. od 16 hod. pořádáme besedu s Venuší Mirovskou, převážně pro rodiče nových dětí, na téma adaptace v MŠ. Řešit se bude také téma vzdoru, řeči, apod. Doražte prosím bez dětí. Beseda je zdarma. Budeme se moc těšit na setkání.

7 duben 2021

Dle nařízení vlády se Mateřské školy otevírají v pondělí 12. 4. 2021 pro děti předškolní s povinnou předškolní docházkou. Je povinné testování dětí a zaměstnanců školy 2krát týdně, instrukce dostanete od zaměstnanců školy. Děti nemusí nosit během pobytu v MŠ ochranu úst a nosu, zaměstnanci musí. Prosíme o zpětnou vazbu, nahlášení vašeho dítěte, zda bude do MŠ docházet či nikoli. Je nutné vodit děti do školky včas, nejpozději do 7.45, děti budou po jednom testované, tak ať je testování co nejdříve hotové a můžeme se začít věnovat vzdělávání předškoláků. Děkujeme a doufáme, že společně situaci zvládneme.

Kolektiv MŠ